शनिबार, १० फागुन २०७६
Sat, 2020-02-22
Open Nav

एनआरएनए अमेरिकाको स्टुडेन्ट प्रोग्रामको टास्कफोर्स संयोजकमा त्रिभुवन पाण्डे

१९ कार्तिक २०७६, मंगलवार एनआरएनए अमेरिकाको स्टुडेन्ट प्रोग्रामको टास्कफोर्स संयोजकमा त्रिभुवन पाण्डे

एनआरएनए अमेरिकाको स्टुडेन्ट प्रोग्रामको टास्कफोर्सको संयोजकमा त्रिभुवन पाण्डे मनोनित भएका छ्न । एनआरएनए अमेरिकाको हालै बसेको बैठक पाण्डेलाई संयोजक तोकेको हो ।

पाण्डेलाई अमेरिकामा रहेका बिद्यार्थीहरुको संयोजन गर्ने जिम्मेवारी प्रदान गरिएको बुझिएको छ ।

एनआरएनए अमेरिकाले जिम्मेवारी दिएकोमा संयोजक पाण्डेले खुशी ब्यक्त गरे । उनले आफु सक्रिय भएर बिद्यार्थी हक हितमा लाग्ने पनि बताए । नेप्लिज डायस्पोरासंग कुरा गर्दै त्रिभुवन पाण्डेले भने, “अमेरिकामा रहेका बिद्यार्थीहरुको समस्या समाधान गर्ने यात्रामा म अगाडी बढिसकें ।”

पाण्डे संयोजक रहेको यो समितिमा सह संयोजक  अनुप खनाल र सदस्यहरुमा वर्षा लामिछाने, विकास रुवाली, दिनेश यादब, काजल सापकोटा, नबिन पाण्डे, निश्चल मिश्र, प्रशील ढकाल, प्रसिस पाण्डे, पुष्पा ढकाल, रीतिका प्रसाई, सन्देश थापा, शंकर पौडेल, श्रीया गजुरेल छन् । सदस्यहरु एनआरएनए अमेरिकाले नै चयन गरेको हो ।

पाण्डे नेपालको गुल्मी जिल्लाबाट आएका युवा हुन् । उनि आफै बिद्यार्थी हुन् र आईटी कन्सल्टेन्टका रुपमा काम गर्दछन । छोटो समयमा एनआरएनए अमेरिकालाइ बुझेका युवाका रुपमा उनलाई हेरिन्छ । पाण्डेलाई सफलताको शुभकामना छ ।

 

 

यो पनि पढ्नुहोस :   अमेरिकाको बाल्टिमोरमा निधन भएका नेपाली युवाको अन्तेष्टि भोली

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हाम्रा सहकार्य