बुधबार, ०४ मङि्सर २०७६
Wed, 2019-11-20
Open Nav

रोशनी तिम्रो आँट कायम रहोस् -शोभा अधिकारी

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
२० कार्तिक २०७६, बुधबार रोशनी तिम्रो आँट कायम रहोस् -शोभा अधिकारी
Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

जापान। जब रोशनी शाही बलात्कृत भएको अन्तर्वार्ता सुनें तब शारीरिक र मानसिक रुपमा शिथिल भएको महशुस गरें । उनले देखाएको घाउले मेरो भित्री आत्मा चिथोरेको जस्तो भो । हामी महिला कोही कसैबाट पनि सुरक्षित छैनौं जस्तो लाग्यो । मनमनै हाम्राकुरा डटकमका सम्पादक अजयबाबु शिबाकोटीलाई धन्यबाद दिएँ। धन्य छौ तिमी भनेर मनमनै आसिक दिएँ अजयबाबुलाई । शोषित पीडित महिलाको लागि आवाज बाहिर ल्याइदेकोमा भेटेरै धन्यवाद भनौं लाग्यो । मनमनै सलाम पनि उनको आँटलाई । रोशनीको समाचार लेख्न जो पायो त्यो पत्रकारले सक्दैनथे । किनकि शक्ति र सत्ताको भरी गाग्रोमा झिरले प्वाल पारी पानी निकाल्ने आँट कमैमा हुन्छ ।

तर भोलिपल्ट रोशनीको बयान फेरिएको सुनेँ । म आफैं झसंग भएँ । मन भारी भो । बेलुकीसम्म भोगबिलास गर्नको लागि नजरले मन पराएको महिला, भोलिपल्ट मानसिक असन्तुलन भएको भनेर प्रमाणित गर्न खोजियो । उनैको मुखबाट शब्दहरु ओकल्न बाध्य पारियो ।

थप लेख पढ्न यो लिंकमा क्लिक गर्नुहोस ।

यो पनि पढ्नुहोस :   देउजा सर अर्थात राजनीतिमा निष्ठा, इमान र सरलताको पर्याय

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हाम्रा सहकार्य